HLG-240H-C700A Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-240H-C700A
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-240H-CxxxA
Switching Power Supply; 249.9W; 178~357V; 700mA; IP65; 93,5%; dimensions: 244.2x68x38.8mm; weight: 1.3kg
Parameters
Power: 249,9W
Output current [A]: 0,7A
Dimensions: 244.2x68x38.8mm
IP rating: IP65
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-240H-C700A Case style: Rys.HLG-240H-CxxxA
External warehouse:
19 pcs.
Quantity of pcs. 2+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
19 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 249,9W
Output current [A]: 0,7A
Dimensions: 244.2x68x38.8mm