HLG-320H-C1050A Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA HLG-320H-C1050A
Contractor Symbol:
Case : Rys.HLG-320H-CxxxA
Switching Power Supply; 320.25W; 152~305V; 1.05A; IP65; 94%; dimensions; 252x90x43.8mm, weight; 1.88kg
Parameters
Power: 320,25W
Output current [A]: 1,05A
Dimensions: 252x90x43.8mm
IP rating: IP65
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: HLG-320H-C1050A Case style: Rys.HLG-320H-CxxxA
External warehouse:
64 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Power: 320,25W
Output current [A]: 1,05A
Dimensions: 252x90x43.8mm