RSP-320-12 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA RSP320-12
Contractor Symbol:
Case : Rys.RSP320
Single output; switching power supply; 320.4W; 12V; 26.7A; dimensions: 215x115x30 mm; weight; 0.9 kg
Parameters
Power: 320,4W
Output current [A]: 26,7A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 88%
Output voltage [V]: 12V
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: RSP-320-12 Case style: Rys.RSP320
External warehouse:
769 pcs.
Quantity of pcs. 4+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
4 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
809 pcs.
Power: 320,4W
Output current [A]: 26,7A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 88%
Output voltage [V]: 12V