RSP-320-13.5 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA RSP320-13.5
Contractor Symbol:
Case : Rys.RSP320
Single output; switching power supply; 321.3W; 13.5V; 23.8A; dimensions: 215x115x30 mm; weight; 0.9 kg
Parameters
Power: 321,3W
Output current [A]: 23,8A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 88%
Output voltage [V]: 13,5V
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: RSP-320-13.5 Case style: Rys.RSP320
External warehouse:
22 pcs.
Quantity of pcs. 3+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
23 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Power: 321,3W
Output current [A]: 23,8A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 88%
Output voltage [V]: 13,5V