RSP-320-2.5 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA RSP320-2.5
Contractor Symbol:
Case : Rys.RSP320
Single output; switching power supply; 150W; 2.5V; 60A; dimensions: 215x115x30 mm; weight; 0.9 kg
Parameters
Power: 150W
Output current [A]: 60A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 75,5%
Output voltage [V]: 2,5V
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: RSP-320-2.5 Case style: Rys.RSP320
External warehouse:
4 pcs.
Quantity of pcs. 3+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
4 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 150W
Output current [A]: 60A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 75,5%
Output voltage [V]: 2,5V