RSP-320-3.3 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA RSP320-3.3
Contractor Symbol:
Case : Rys.RSP320
Single output; switching power supply; 198W; 3.3V; 60A; dimensions: 215x115x30 mm; weight; 0.9 kg
Parameters
Power: 198W
Output current [A]: 60A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 79,5%
Output voltage [V]: 3,3V
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: RSP-320-3.3 Case style: Rys.RSP320
External warehouse:
10 pcs.
Quantity of pcs. 3+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
7 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 198W
Output current [A]: 60A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 79,5%
Output voltage [V]: 3,3V