RSP-320-36 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA RSP320-36
Contractor Symbol:
Case : Rys.RSP320
Single output; switching power supply; 320.4W; 36V; 8.9A; dimensions: 215x115x30 mm; weight; 0.9 kg
Parameters
Power: 320,4W
Output current [A]: 8,9A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 89,5%
Output voltage [V]: 36V
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: RSP-320-36 Case style: Rys.RSP320
External warehouse:
371 pcs.
Quantity of pcs. 4+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
538 pcs.
must exceed 40 Euro.
Power: 320,4W
Output current [A]: 8,9A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 89,5%
Output voltage [V]: 36V