RSP-320-48 Mean Well Power supply
Symbol Micros: ZA RSP320-48
Contractor Symbol:
Case : Rys.RSP320
Single output; switching power supply; 321.6W; 48V; 6.7A; dimensions: 215x115x30 mm; weight; 0.9 kg
Parameters
Power: 321,6W
Output current [A]: 6,7A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 90%
Output voltage [V]: 48V
Manufacturer: Mean Well
Manufacturer:: MEAN WELL Manufacturer part number: RSP-320-48 Case style: Rys.RSP320
External warehouse:
496 pcs.
Quantity of pcs. 3+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
External warehouse:
786 pcs.
Quantity of pcs. 4+ (Please wait for the order confirmation)
must exceed 40 Euro.
2482 pcs.
Quantity of pcs. 1+ (Please wait for the order confirmation)
Power: 321,6W
Output current [A]: 6,7A
Dimensions: 215x115x30mm
IP rating: 90%
Output voltage [V]: 48V