0ZCG0075BF2B Bel Fuse
Symbol Micros:
BpS12-750-33 B
Case : Rys.BpS1812 B
Resettable fuse; SMD1812; current: 0.75A; voltage: 33V; operating temperature: -40÷85°C; equivalents: 1812L075/33DR; BpS12-750-33
Parameters
| Rated current: | 0,75A |
| Operating voltage: | 33V |
| Case: | 1812 |
| Manufacturer: | Bel Fuse |
| Terminal pitch: | 0 |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Mounting: | SMD |
Manufacturer:: BEL FUSE
Manufacturer part number: 0ZCG0075BF2B
Case style: Rys.BpS1812 B
External warehouse:
1480 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
Case style: Rys.BpS1812 B
External warehouse:
157500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Rated current: | 0,75A |
| Operating voltage: | 33V |
| Case: | 1812 |
| Terminal pitch: | 0 |