1812L075/33DR Littelfuse Fuse
Symbol Micros: BpS12-750-33 LIT
Contractor Symbol:
Case : Rys.BpS1812 LIT
Resettable fuse; SMD1812; current: 0.75A; voltage: 33V; operating temperature: -40÷85°C equivalents: BpS12-750-33; 0ZCG0075BF2B
Parameters
Rated current: 0,75A
Operating voltage: 33V
Terminal pitch: 0
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C
Mounting: SMD
In stock:
4500 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 10+ 50+ 300+ 1500+
Add to comparison tool
Packaging:
1500
Manufacturer:: LITTELFUSE Manufacturer part number: 1812L075/33DR Case style: Rys.BpS1812 LIT
External warehouse:
100455 pcs.
Quantity of pcs. 1500+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1500
must exceed 40 Euro.
Rated current: 0,75A
Operating voltage: 33V
Terminal pitch: 0