1812L075/33DR Littelfuse Fuse
Symbol Micros:
BpS12-750-33 LIT
Case : Rys.BpS1812 LIT
Resettable fuse; SMD1812; current: 0.75A; voltage: 33V; operating temperature: -40÷85°C equivalents: BpS12-750-33; 0ZCG0075BF2B
Parameters
| Rated current: | 0,75A |
| Operating voltage: | 33V |
| Case: | 1812 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Terminal pitch: | 0 |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 1812L075/33DR RoHS
Case style: Rys.BpS1812 LIT
Datasheet
In stock:
4500 pcs.
| Quantity of pcs. | 3+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4523 | 0,2984 | 0,2140 | 0,1832 | 0,1744 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 1812L075/33DR
Case style: Rys.BpS1812 LIT
External warehouse:
4500 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1919 |
Manufacturer:: LITTELFUSE
Manufacturer part number: 1812L075/33DR
Case style: Rys.BpS1812 LIT
External warehouse:
78005 pcs.
| Quantity of pcs. | 1500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,1895 |
| Rated current: | 0,75A |
| Operating voltage: | 33V |
| Case: | 1812 |
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Terminal pitch: | 0 |
| Mounting: | SMD |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 85°C |
| Kind of fuse: | Polymer |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols