Symbol Micros: D DJNR6045-068.0 BRNS II
Contractor Symbol:
Case : Rys.SRN6045TA
SMD Power inductor; inductance: 68uH; 20%; current: 1.1A; resistance: 305mR; dimensions: 6x6x4,2mm; operating temperature: -55°C ~ 125°C; equivalent: D DJNR6045-068.0; SRN6045-680M
Mounting: SMD
Inductance: 68uH
Current: 1,1A
Resistance: 0,3050Ohm
Tolerance [%]: 20%
Manufacturer:: Bourns Manufacturer part number: SRN6045TA-680M Case style: Rys.SRN6045TA
External warehouse:
1000 pcs.
Quantity of pcs. 1000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
1000
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Mounting: SMD
Inductance: 68uH
Current: 1,1A
Resistance: 0,3050Ohm
Tolerance [%]: 20%
Dimensions: 6x6x4,2mm
Operating temperature (range): -55°C ~ 125°C