MF-MSMF010-2 Bourns Fuse
Symbol Micros: BpS12-100-60 BRNS
Contractor Symbol:
Case : Rys.BpS1812 BRNS
Resettable fuse; SMD1812; current: 0.10A; voltage: 60V; operating temperature: -40÷85°C; equivalents: 1812L010; BpS12-100-60; 0ZCG0010FF2C
Parameters
Rated current: 0,10A
Operating voltage: 60V
Case: 1812
Manufacturer: Bourns
Terminal pitch: 0
Operating temperature (range): -40°C ~ 85°C
Mounting: SMD
In stock:
3000 pcs.
Quantity of pcs. 3+ 10+ 50+ 300+ 1500+
Add to comparison tool
Packaging:
1500
Manufacturer:: Bourns Manufacturer part number: MF-MSMF010-2 Case style: Rys.BpS1812 BRNS
External warehouse:
237000 pcs.
Quantity of pcs. 3000+ (Please wait for the order confirmation)
Add to comparison tool
Packaging:
3000
Delivery within 4-7 business days.
Minimum order amount
must exceed 40 Euro.
Rated current: 0,10A
Operating voltage: 60V
Case: 1812
Manufacturer: Bourns
Terminal pitch: 0