1590BFL Hammond
Symbol Micros:
OB HM-1590BFL
Case : Rys.HM-1590BFL
Multipurpose enclosure 1590 series; Aluminium; Grey; 138x60,5x31mm;
Parameters
| Manufacturer: | Hammond manufacturing |
| Housing type: | Universal |
| Length [m]: | 138mm |
| Width [mm]: | 60,5mm |
| Height [mm]: | 31mm |
| Colour: | Grey |
| Case material: | Aluminium |
Manufacturer:: HAMMOND
Manufacturer part number: 1590BFL RoHS
Case style: Rys.HM-1590BFL
Datasheet
In stock:
4 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 4+ | 8+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 6,9735 | 6,4382 | 6,2792 | 6,1366 | 6,0641 |
Manufacturer:: HAMMOND
Manufacturer part number: 1590BFL
Case style: Rys.HM-1590BFL
External warehouse:
247 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 7,2723 |
| Manufacturer: | Hammond manufacturing |
| Housing type: | Universal |
| Length [m]: | 138mm |
| Width [mm]: | 60,5mm |
| Height [mm]: | 31mm |
| Colour: | Grey |
| Case material: | Aluminium |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols