RCD30P03 TO-252 RealChip
Symbol Micros: TAOD417 REA
Contractor Symbol:
Case : TO252
Tranzystor P-Channel MOSFET; 30V; 20V; 55mOhm; 25A; 50W; -55°C ~ 175°C; Odpowiednik: AOD417 Alpha&Omega Semiconductor AOS;