Aluminium oxide wafers for TO220 18x12mm
Symbol Micros:
TPTO220cer
Case : Rys.TO220cer
Thickness: 1,5mm; Dimensions: 18x12mm Fischer : AOS 220
Parameters
| Dimensions: | 18 x 12mm |
| Thickness [m]: | 1,5mm |
| Diameter [m]: | 3,1mm |
| Usage: | TO220 |
| Heatsink pad type (material): | Ceramic |
| Parameters: | With a hole |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: AOS 220 RoHS
Case style: Rys.TO220cer
In stock:
300 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7797 | 0,4876 | 0,4028 | 0,3580 | 0,3392 |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: AOS 220 RoHS
Case style: Rys.TO220cer
In stock:
76 pcs.
| Quantity of pcs. | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,7797 | 0,4876 | 0,4028 | 0,3580 | 0,3392 |
Manufacturer:: Fischer
Manufacturer part number: AOS 220
Case style: Rys.TO220cer
External warehouse:
18676 pcs.
| Quantity of pcs. | 500+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,3392 |
| Dimensions: | 18 x 12mm |
| Thickness [m]: | 1,5mm |
| Diameter [m]: | 3,1mm |
| Usage: | TO220 |
| Heatsink pad type (material): | Ceramic |
| Parameters: | With a hole |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols