VIPer16LN
Symbol Micros:
UIVIPer16ln
Case : DIP07
SMPS Primary I.C.: PWM Controller + HV Power MOSFET 0.38A 800V 24Ω
Parameters
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Integrated circuit type: | Switching regulator |
| Input voltage range: | 800V |
| Mounting: | THT |
| Case: | DIP07 |
| Dimensions: | 10,16x7,11x4,95mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: VIPER16LN RoHS
Case style: DIP07
Datasheet
In stock:
75 pcs.
| Quantity of pcs. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Net price (EUR) | 0,9709 | 0,7117 | 0,5703 | 0,4902 | 0,4619 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: VIPER16LN
Case style: DIP07
External warehouse:
170 pcs.
| Quantity of pcs. | 10+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,5526 |
Manufacturer:: ST
Manufacturer part number: VIPER16LN
Case style: DIP07
External warehouse:
80600 pcs.
| Quantity of pcs. | 350+ (Please wait for the order confirmation) |
|---|---|
| Net price (EUR) | 0,4619 |
| Manufacturer: | STMicroelectronics |
| Integrated circuit type: | Switching regulator |
| Input voltage range: | 800V |
| Mounting: | THT |
| Case: | DIP07 |
| Dimensions: | 10,16x7,11x4,95mm |
| Operating temperature (range): | -40°C ~ 150°C |
Add Symbol
Cancel
All Contractor Symbols