Informacja o wysyłce towaru

Wysyłka zamówienia
Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta na podstawie zamówień złożonych i potwierdzonych oraz z uwzględnieniem warunków płatności określonych w Regulaminie.

Dostawa
Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta przesyłkami kurierskimi UPS oraz Schenker.

Odbiór 
Odbiór towaru możliwy wyłącznie za pomocą firm spedycyjnych.

Koszt dostawy
Koszt dostawy nie jest wliczany w cenę zamawianych produktów. Informacja o koszcie dostawy dostępna jest w trakcie składania zamówienia w Sklepie, w zakładce koszyk.

Dostawa
Dostawa towarów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Jest ona organizowana natychmiast po otrzymaniu przez sklep internetowy zamówienia.

Czas dostawy
Czasem dostawy nazywamy czas od momentu nadania przez nasz sklep internetowy przesyłki do momentu odebrania jej przez zamawiającego. Czas dostawy nie jest więc tożsamy z czasem realizacji zamówienia.

Dostawa firmą kurierską
W przypadku dostawy Kurierem UPS i Schenker czas dostawy to najczęsciej 1 dzień roboczy, tak więc przesyłka powinna trafić do rąk adresata następnego dnia po nadaniu jej przez sklep.

Czasami jednak czas dostawy przedłuża się z powodu przypadków losowych, np. korki, awaria samochodu dostawczego,trudne warunki atmosferyczne, a także nieobecność zamawiającego pod podanym adresem dostawy. Warto więc śledzić aktualny status przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej albo kontaktować się telefonicznie z dyspozytorem firmy kurierskiej.