Informacja o wysyłce towaru

Wysyłka zamówienia
Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta na podstawie zamówień złożonych i potwierdzonych oraz z uwzględnieniem warunków płatności określonych w Regulaminie.

Dostawa
Produkty zamówione w Sklepie wysyłane są do Klienta przesyłkami kurierskimi UPS oraz Schenker.

Odbiór 
Odbiór towaru możliwy wyłącznie za pomocą firm spedycyjnych. ODBIÓR OSOBISTY NIEMOŻLIWY DO ODWOŁANIA!!! 

Koszt dostawy
Koszt dostawy nie jest wliczany w cenę zamawianych produktów.

Paczki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem dwóch firm spedytorskich:


- Schenkerem - opłata za dostarczenie paczki o maksymalnej wadze do 28 kg wynosi 15,20 PLN netto (18,70 PLN brutto); Są to koszty dostawy przy przedpłacie za zamówienie. Jeśli zamówienie zostanie opłacone przy odbiorze, wówczas koszty dostawy wyniosą 20,70 PLN netto (25,46 PLN brutto)

- UPSem - opłata za dostarczenie paczki o maksymalnej wadze do 28 kg wynosi 20,40 PLN netto (25,09 PLN brutto). Są to koszty dostawy przy przedpłacie za zamówienie. Jeśli zamówienie zostanie opłacone przy odbiorze, wówczas koszty dostawy wyniosą 22,90 PLN netto (28,17 PLN brutto)

UWAGA! Dodatkowo, jeśli kwota zamówienia nie przekracza 40 PLN netto (49,2 PLN brutto) wówczas do kwoty zamówienia i wysyłki doliczamy 12 PLN netto (14,76 PLN brutto). Jeśli kwota zamówienia wynosi od 40 PLN do 100 PLN netto, wówczas do kwoty zamówienia i wysyłki doliczamy dodatkowo 7 PLN netto (8,61 PLN brutto). Do zamówień wynoszących więcej niż 100 PLN netto (123 PLN brutto) doliczane są tylko koszty dostawy [odpowiednio 15,20 PLN netto (18,70 PLN brutto) lub 20,40 PLN netto (25,09 PLN brutto) przy przedpłacie za zamówienie, w zależności od wybranego spedytora lub 20,70 PLN netto (25,46 PLN brutto) lub 22,90 PLN netto (28,17 PLN brutto) przy wybraniu opcji płatności przy odbiorze].

Informacja o koszcie dostawy dostępna jest także w trakcie składania zamówienia w Sklepie, w zakładce koszyk.

Dostawa
Dostawa towarów odbywa się wyłącznie na terenie Polski. Jest ona organizowana natychmiast po otrzymaniu przez sklep internetowy zamówienia.

Czas dostawy
Czasem dostawy nazywamy czas od momentu nadania przez nasz sklep internetowy przesyłki do momentu odebrania jej przez zamawiającego. Czas dostawy nie jest więc tożsamy z czasem realizacji zamówienia.

Dostawa firmą kurierską
W przypadku dostawy Kurierem UPS i Schenker czas dostawy to najczęsciej 1 dzień roboczy, tak więc przesyłka powinna trafić do rąk adresata następnego dnia po nadaniu jej przez sklep.

Czasami jednak czas dostawy przedłuża się z powodu przypadków losowych, np. korki, awaria samochodu dostawczego, trudne warunki atmosferyczne, a także nieobecność zamawiającego pod podanym adresem dostawy. Warto więc śledzić aktualny status przesyłki na stronie internetowej firmy kurierskiej albo kontaktować się telefonicznie z dyspozytorem firmy kurierskiej.