Światłowody standard SC (wyszukane: 4)

Produkt Koszyk
patchcord SC-SC; 62,5/125um; 1m Rys4.61a
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
A9999-SCSCMD01
Obudowa dokładna:
Rys4.61a
Stan magazynowy:
3 szt.
Ilość szt. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
cena netto (PLN) 31,7400 26,9400 24,0000 22,5100 21,5900
Sposób pakowania:
1
Ilość (wielokrotność 1)
patchcord SC-SC; 62,5/125um; 2m Rys4.61b
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
A9999-SCSCMD02
Obudowa dokładna:
Rys4.61b
Stan magazynowy:
2 szt.
Ilość szt. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
cena netto (PLN) 31,5300 26,7600 23,8400 22,3600 21,4500
Sposób pakowania:
1
Ilość (wielokrotność 1)
złącze SC-SC, wielomodowe, duplex Rys4.62m
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
C9999-SCMDR000 RoHS
Obudowa dokładna:
Rys4.62m
Stan magazynowy:
8 szt.
Ilość szt. 1+ 2+ 8+
cena netto (PLN) 3,8200 2,8600 1,8200
Sposób pakowania:
8
Ilość (wielokrotność 1)
złącze SC-SC, wielomodowe, simplex Rys4.62a
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
C9999-SCMSR000 RoHS
Obudowa dokładna:
Rys4.62a
Stan magazynowy:
6 szt.
Ilość szt. 2+ 6+
cena netto (PLN) 2,4600 1,0700
Sposób pakowania:
6
Ilość (wielokrotność 1)