O firmie

Firma Micros istnieje na polskim rynku elektronicznym nieprzerwanie od 1988 roku. Jej początki to mały sklep z asortymentem elektronicznym, który w miarę upływu lat i zdobywanemu doświadczeniu w branży przekształcał się stopniowo w dużą, prężnie działającą firmę. W 2018 roku Micros obchodził 30-lecie swojej obecności na rynku. 

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy Emila Godlewskiego 38 (Mydlniki), we własnym kompleksie biurowo-magazynowym, zajmującym ponad 2400 m2

      

Główny obszar naszej działalności stanowi dystrybucja podzespołów elektronicznych i ich sprzedaż na terenie Polski. Naszą specjalnością są dostawy komponentów elektronicznych do produkcji urządzeń elektronicznych, a także do serwisu. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie, pochodzą zarówno od cenionych na całym świecie producentów, jak i od dostawców,  z którymi współpracujemy od wielu lat.

Proces dystrybucji nadzorowany jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie w branży elektronicznej.

      

Ponadto od kilku lat rozwijamy naszą działalność w branży oświetlenia LED. Dysponujemy produktami od zastosowań w oświetleniu przemysłowym, ulicznym czy biurowym po produkty konsumenckie, takie jak taśmy,  żarówki, naświetlacze, oświetlenie samochodowe itp.

Najwyższa jakość naszych produktów, konkurencyjne ceny, uproszczony proces komunikacji z klientem oraz szybka i solidna dostawa sprawiły, że w opinii naszych licznych klientów zyskaliśmy miano firmy rzetelnej, zorientowanej przede wszystkim na odbiorcę i jego oczekiwania. 

Naszą bogatą ofertę magazynową odzwierciedla w pełni katalog internetowy naszych produktów, dostępny na stronie internetowej.