Światłowody (wyszukane: 13)

1  2    
Produkt Koszyk
HFBR-2523Z BROADCOM(AVAGO) odbiornik światłowodowy HFBR-2523; zgodność rozmiaru 1mm; główny odstęp 2.5mm wymiary: 19.6x7.7x10.2mm; temp. pracy: 0°C ~ 70°C; 40kBd; 60mA
Brak produktu w magazynie
HFBR-2523Z BROADCOM(AVAGO) Rys.HFBR-2523
   
   
HFBR-1414Z Nadajnik światłowodowy HFBR-1414Z
HFBR-1414Z Rys.HFBR1414Z
Producent:
AVAGO
Symbol Producenta:
HFBR-1414Z RoHS
Obudowa dokładna:
Rys.HFBR1414Z
Stan magazynowy:
4 szt.
Ilość szt. 1+ 4+ 8+ 20+ 40+
cena netto (PLN) 61,8800 51,4000 48,2400 45,3700 43,8900
Sposób pakowania:
4
Ilość (wielokrotność 1)
HFBR-1523 Nadajnik światłowodowy HFBR-1523; zgodność rozmiaru 1mm; główny odstęp 2.5mm wymiary: 19.6x7.7x10.2mm; temp. pracy: 0°C ~ 70°C; 40kBd; 60mA
Brak produktu w magazynie
HFBR-1523 Rys.HFBR-1523
   
   
HFBR-2523 odbiornik światłowodowy HFBR-2523; zgodność rozmiaru 1mm; główny odstęp 2.5mm wymiary: 19.6x7.7x10.2mm; temp. pracy: 0°C ~ 70°C; 40kBd; 60mA
HFBR-2523 Rys.HFBR-2523
Producent:
AVAGO
Symbol Producenta:
HFBR2523Z RoHS
Obudowa dokładna:
Rys.HFBR-2523
Stan magazynowy:
2 szt.
Ilość szt. 1+ 2+ 3+ 4+ 12+
cena netto (PLN) 46,3200 40,6200 38,0800 36,5600 32,3900
Sposób pakowania:
12
Ilość (wielokrotność 1)
patchcord SC-SC; 62,5/125um; 1m Rys4.61a
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
A9999-SCSCMD01
Obudowa dokładna:
Rys4.61a
Stan magazynowy:
3 szt.
Ilość szt. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
cena netto (PLN) 31,7400 26,9400 24,0000 22,5100 21,5900
Sposób pakowania:
1
Ilość (wielokrotność 1)
patchcord ST-ST; 62,5/125um; 1m Rys4.61m
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
A9999-STSTMD01
Obudowa dokładna:
Rys4.61m
Stan magazynowy:
3 szt.
Ilość szt. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
cena netto (PLN) 31,2700 26,5400 23,6400 22,1700 21,2700
Sposób pakowania:
1
Ilość (wielokrotność 1)
O.HFBR-2412Z odbiornik światłowodowy HFBR-2412Z HFBR2412Z
O.HFBR-2412Z Rys.HFBR2412Z
Producent:
AVAGO
Symbol Producenta:
HFBR-2412Z RoHS
Obudowa dokładna:
Rys.HFBR2412Z
Stan magazynowy:
4 szt.
Ilość szt. 1+ 4+ 8+ 20+ 40+
cena netto (PLN) 95,7400 80,8500 76,2800 72,0800 69,8800
Sposób pakowania:
4
Ilość (wielokrotność 1)
Brak produktu w magazynie
patchcord ST-ST; 62,5/125um; 2m Rys4.61n
   
   
patchcord SC-SC; 62,5/125um; 2m Rys4.61b
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
A9999-SCSCMD02
Obudowa dokładna:
Rys4.61b
Stan magazynowy:
2 szt.
Ilość szt. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
cena netto (PLN) 31,5300 26,7600 23,8400 22,3600 21,4500
Sposób pakowania:
1
Ilość (wielokrotność 1)
złącze SC-SC, wielomodowe, duplex Rys4.62m
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
C9999-SCMDR000 RoHS
Obudowa dokładna:
Rys4.62m
Stan magazynowy:
8 szt.
Ilość szt. 1+ 2+ 8+
cena netto (PLN) 3,8200 2,8600 1,8200
Sposób pakowania:
8
Ilość (wielokrotność 1)
1  2