Światłowody standard ST (wyszukane: 4)

Produkt Koszyk
patchcord ST-ST; 62,5/125um; 1m Rys4.61m
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
A9999-STSTMD01
Obudowa dokładna:
Rys4.61m
Stan magazynowy:
3 szt.
Ilość szt. 1+ 3+ 10+ 30+ 100+
cena netto (PLN) 31,2700 26,5400 23,6400 22,1700 21,2700
Sposób pakowania:
1
Ilość (wielokrotność 1)
Brak produktu w magazynie
patchcord ST-ST; 62,5/125um; 2m Rys4.61n
   
   
złącze ST-ST, wielomodowe, duplex Rys4.62n
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
C9999-STMDR000 RoHS
Obudowa dokładna:
Rys4.62n
Stan magazynowy:
7 szt.
Ilość szt. 1+ 2+ 3+ 4+ 7+
cena netto (PLN) 5,4000 4,1400 3,6100 3,3000 2,8400
Sposób pakowania:
7
Ilość (wielokrotność 1)
złącze ST-ST, wielomodowe, simplex Rys4.62b
Producent:
OUPIIN
Symbol Producenta:
C9999-STMSR000 RoHS
Obudowa dokładna:
Rys4.62b
Stan magazynowy:
5 szt.
Ilość szt. 2+ 5+
cena netto (PLN) 3,2400 1,4100
Sposób pakowania:
5
Ilość (wielokrotność 1)