Moduły hybrydowe w naszej ofercie

2022-07-14

Wszyscy projektanci urządzeń elektronicznych prędzej czy później spotykają się z potrzebą zapewnienia odpowiedniej łączności swoim projektom. W tym celu wykorzystywane są moduły komunikacyjne, które dzięki zwartej konstrukcji można łatwo zaimplementować w gotowym urządzeniu. 

Przygotowaliśmy szeroką ofertę rozwiązań hybrydowych (mieszanych) modułów komunikacyjnych. Każdy z nich sterowany jest z wykorzystaniem portu szeregowego za pośrednictwem komend AT. Dzięki wbudowanym wewnętrznym regulatorom napięcia, moduły są w stanie pracować z zasilaniem bateryjnym. Wszystkie moduły wspierają łączność GSM/GPRS, natomiast pozostałe funkcjonalności można dostosować do swoich potrzeb zgodnych z planowaną aplikacją. 

Oferujemy Państwu zarówno samodzielne układy scalone jak również wersję zamontowane w podstawową płytkę testową pozwalającą na szybkie prototypowanie i sprawdzenie działania.

Symbol Micros GSM/GPRS Wi-Fi GPS Możliwość wpięcia kamery Interfejs sterujący modułem Napięcie zasilania Złącze antenowe
- - - - - - [V] -

RF A6C

Tak Nie Nie Tak UART 3,5 - 4,2 Tak

RF A6board

Nie Nie Nie UART Tak

RF A7

Nie Tak Nie UART Nie

RF A20

Tak Nie Tak UART x2 Nie

RF A20board

Tak Nie Tak UART x2 Tak
Powrót na listę aktualności