Nowość - Oprawki LED Elzar

2024-06-18

Oprawki LED do diod to specjalne elementy montażowe, które umożliwiają bezpieczne i efektywne osadzenie diod LED w różnych aplikacjach oświetleniowych. Mają kluczowe znaczenie w zapewnieniu ich stabilnego mocowania. Oprawki te występują w różnych formach i rozmiarach, zależnie od potrzeb konkretnego projektu oświetleniowego.

Są one niezbędne w każdej aplikacji, gdzie stosuje się diody LED, od oświetlenia domowego, poprzez przemysłowe, aż po zaawansowane systemy oświetleniowe używane w elektronice użytkowej.

Zalety oprawek LED:

  • Łatwość instalacji: Zapewniają prosty montaż diod LED.
  • Ochrona: Chronią diody przed uszkodzeniami mechanicznymi i elektrycznymi.
  • Estetyka: Poprawiają wygląd końcowego produktu oświetleniowego.

Oprawki LED do diod są niezbędnym elementem w projektach oświetleniowych i elektronicznych, które zapewniają stabilne i bezpieczne mocowanie diod LED. Firma Elzar oferuje szeroką gamę oprawek do diod LED, które są znane z wysokiej jakości wykonania i trwałości. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, dostosowanych do popularnych typów diod, takich jak 3mm, 5mm i 10mm. Dostępność różnych kształtów oprawek, takich jak wklęsłe i wypukłe, pozwala na lepsze dostosowanie do indywidualnych potrzeb projektowych. Dzięki nim, diody LED są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i działają w sposób bardziej niezawodny.

Podsumowując, oprawki LED Elzar to doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrzebują solidnych i estetycznych rozwiązań do mocowania diod LED w swoich projektach oświetleniowych i elektronicznych.

Jeśli chcesz zobaczyć aktualne stany magazynowe i ceny, kliknij na symbole produktów.

SYMBOL OPIS

Oprawka OZ 10

Oprawka LED Φ 10mm metal wypukła Φ 10mm;

Oprawka OZ 3

Oprawka LED Φ 3mm metal wypukła Φ 3mm; wysokość=13,0mm

Oprawka OW 5

Oprawka LED Φ 5mm metal wklęsła Φ 5mm; wysokość=18,0mm

Oprawka OW 3

Oprawka LED Φ 3mm metal wklęsła Φ 3mm; wysokość=15,0mm

Oprawka OZ 5

Oprawka LED Φ 5mm metal wypukła Φ 5mm; wysokość=18,0mm

Oprawka OW 8

Oprawka LED Φ 8mm metal wklęsła Φ 8mm;

Oprawka OZ 8

Oprawka LED Φ 8mm metal wypukła Φ 8mm;

Powrót na listę aktualności