Układy ISM od HOPERF w naszej ofercie

2020-06-29

Urządzenia RFM22B-433-S1 i RFM22B-433-S2  to wysoce zintegrowane, tanie i bezprzewodowe moduły nadawczo-odbiorcze ISM o częstotliwości 433 MHz. Charakteryzują się niską czułością odbioru, która w połączeniu z mocą wyjściową +20dBm zapewnia zasięg oraz lepszą wydajność łącza.

Wbudowana różnorodność anten i wsparcie dla przeskoku częstotliwości mogą być wykorzystane do dalszego rozszerzenia zasięgu i zwiększenia wydajności. System posiada dodatkowe funkcje takie jak automatyczny budzik, wykrywacz niskiego akumulatora, 64-bajtowe FIFO TX/RX, czy automatyczne przetwarzanie pakietów.

Zintegrowany czujnik temperatury, ADC ogólnego zastosowania, generator resetu (POR) i GPIO dodatkowo obniżają całkowity koszt  i rozmiar systemu. Moduły wyposażone są także w wydajny modem oparty na DSC ADC i DSP, który wykonuje demodulację, filtrowanie oraz pakowanie w celu zwiększenia elastyczności  i wydajności.

Bezpośrednia cyfrowa modulacja transmisji oraz automatyczne zwiększanie mocy PA umożliwiają precyzyjną modulację transmisji i zmniejszone rozproszenie widma zgodne  z ogólnoświatowymi wytycznymi FCC, ETSI.

Powrót na listę aktualności