Geehy Semiconductor

Z przyjemnością informujemy, że firma Micros została autoryzowanym dystrybutorem firmy Geehy Semiconductor na terenie Polski. Geehy jest bardzo prężnie rozwijającym się producentem ukłdów scalonych, głównie 32-bitowych mikrokontrolerów z rdzeniem ARM® Cortex® (Geehy to oficjalny partner ARM). Stanowi część wielkiego koncernu Ninestar Corporation, będącego jednym z największych na świecie producentów drukarek laserowych (marki Lexmark i Pantum).

Firma Geehy Semiconductor stale poszerza portfolio 32-bitowych mikrokontrolerów z serii APM32F, które z powodzeniem mogą zastąpić trudno dostępne aktualnie mikrokontrolery STM32F.  Wraz z początkiem roku 2022 do oferty zostały wprowadzone mikrokontrolery z serii APM32F407 będące odpowiednikami produktów ST z rodziny „Foundation line” STM32F407.

Nowa dostawa mikrokontrolerów APM32F103

Polecamy także mikrokontolery APM32F103 z rdzeniem ARM® Cortex®-M3  będące odpowiednikami niezwykle popularnych mikrokontrolerów ST z rodziny „Performance line” STM32F103. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną oferta produktów firmy Geehy KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Zachęcamy do obejrzenia webinaru pt. "Jak rozwiązać problemy z alokacją i cenami mikrokontrolerów STM32?"*. 

* pełny konspekt webinaru znajduje się pod linkiemi: KLIKNIJ TUTAJ.

Powrót