XINLUDA

Firma Micros jest autoryzowanym przedstawicielem XINLUDA na terenie Polski. Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu produkty firmy XINLUDA. Jest to dynamicznie  rozwijający się chiński producent układów scalonych o bardzo szerokiej ofercie zamienników popularnych na naszym rynku produktów.

W ofercie dostępne są zamienniki wyrobów szeroko rozpoznawanych producentów półprzewodników takich jak: Texas Instruments, Microchip, NXP Semiconductors, ON Semiconductor, Maxim Integrated, ST Microelectronics, Diodes, Renesas a nawet tak specjalizowanych jak Skyworks.

Warto również wspomnieć, że w dziedzinie układów scalonych aktualnie prym wiodą producenci amerykańscy oraz europejscy, daleko zaś w rankingach pozostają firmy chińskie. Jednak obecna sytuacja rynkowa pokazuje, że zmiany są potrzebne. Jesteśmy pierwszą na rynku polskim firmą, która na tak szeroką skalę wprowadza nowe marki w dziedzinie podzespołów półprzewodników. Są to producenci o mocno już ugruntowanej pozycji na rynku chińskim, gotowe na podbój rynków na całym świecie. Inwazja klonów rozpoczyna się pełną parą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy XINLUDA: KLIKNIJ TUTAJ

Powrót