MAX202CSE+ MAXIM
Symbol Micros:
202MAX cse MAX
Obudowa: SOP16
RS-232 Transceiver, 2-Driver / 2-Receiver, 120kbps, 4x 0.1uF, 5V, 0÷70°C MAX202CSE+T
Parametry
| Prędkość transmisji: | 120kbps |
| Ilość sterowników: | 2 |
| Ilość obiorników: | 2 |
| Czas propagacji: | 10ns |
| Napięcie zasilania: | 5V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
Producent: Maxim
Symbol producenta: MAX202CSE+T RoHS
Obudowa dokładna: SOIC16t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,1300 | 6,4500 | 5,8300 | 5,5200 | 5,4200 |
Producent: Maxim
Symbol producenta: MAX202CSE+
Obudowa dokładna: SOP16
Magazyn zewnętrzny:
1450 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,8070 |
Producent: Maxim
Symbol producenta: MAX202CSE+T
Obudowa dokładna: SOP16
Magazyn zewnętrzny:
4990 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,6053 |
| Prędkość transmisji: | 120kbps |
| Ilość sterowników: | 2 |
| Ilość obiorników: | 2 |
| Czas propagacji: | 10ns |
| Napięcie zasilania: | 5V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |