FT232HL
Symbol Micros:
232FT hl
Obudowa: LQFP48
Single Channel Hi-Speed USB to UART/FIFO Interface IC; 2,97V~3,63V; -40°C~85°C; Odpowiednik: FT232HL/TR; FT232HL-REEL; FT232HL-REEL; FT232HL-TRAY;
Parametry
| Producent: | FTDI |
| Standard: | USB 2.0 |
| Funkcja układu: | Bridge; USB to UART; FIFO |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,97V~3,63V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | LQFP48 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-REEL RoHS
Obudowa dokładna: LQFP48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
180 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,0800 | 33,4500 | 32,0000 | 31,2600 | 30,5000 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-REEL RoHS
Obudowa dokładna: LQFP48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
356 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,0800 | 33,4500 | 32,0000 | 31,2600 | 30,5000 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-TRAY RoHS
Obudowa dokładna: LQFP48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
44 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,0800 | 33,4500 | 32,0000 | 31,2600 | 30,5000 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-REEL RoHS
Obudowa dokładna: LQFP48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,0800 | 33,4500 | 32,0000 | 31,2600 | 30,5000 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-TRAY RoHS
Obudowa dokładna: LQFP48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,0800 | 33,4500 | 32,0000 | 31,2600 | 30,5000 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-REEL RoHS
Obudowa dokładna: LQFP48
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 30+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,0800 | 33,4500 | 32,0000 | 31,2600 | 30,5000 |
Producent: Future Technol. Devices Internat. Ltd.
Symbol producenta: FT232HL-REEL
Obudowa dokładna: LQFP48
Magazyn zewnętrzny:
361 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 30,5000 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-11-27
Ilość szt.: 500
| Producent: | FTDI |
| Standard: | USB 2.0 |
| Funkcja układu: | Bridge; USB to UART; FIFO |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,97V~3,63V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | LQFP48 |