MAX232N
Symbol Micros:
232MAX
Obudowa: PDIP16
RS-232 Transceiver, 2-Driver / 2-Receiver, 120kbps, 4x 1uF, 5V, 0÷70°C Odpowiednik: MAX232CPE+; ST232CN; ICL232CPE; ADM232LJNZ; TC232CPE; TS232CPE;
Parametry
| Prędkość transmisji: | 120kbps |
| Ilość sterowników: | 2 |
| Ilość obiorników: | 2 |
| Czas propagacji: | 10000ns |
| Napięcie zasilania: | 4,5V~5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: MAX232N RoHS
Obudowa dokładna: PDIP16
Stan magazynowy:
476 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,5300 | 4,8400 | 4,1700 | 3,9300 | 3,8400 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: MAX232N
Obudowa dokładna: PDIP16
Magazyn zewnętrzny:
120 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,9653 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: MAX232N
Obudowa dokładna: PDIP16
Magazyn zewnętrzny:
5615 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,1627 |
| Prędkość transmisji: | 120kbps |
| Ilość sterowników: | 2 |
| Ilość obiorników: | 2 |
| Czas propagacji: | 10000ns |
| Napięcie zasilania: | 4,5V~5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |