Kondensator ceramiczny; 100nF
Symbol Micros:
K3SN100/50xk
Obudowa: Rys.kond.smd0603
Kondensator ceramiczny; 100nF; 50V; X7R; ±10%; SMD; obudowa: 0603; temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10B104KB8NNNC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1716627 szt.
| ilość szt. | 50+ | 200+ | 1000+ | 4000+ | 20000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0776 | 0,0304 | 0,0147 | 0,0109 | 0,0097 |
Producent: Samsung
Symbol producenta: CL10B104KB8NNNC
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
232864000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0097 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603KRX7R9BB104
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
824000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0097 |
Producent: YAGEO
Symbol producenta: CC0603KRX7R9BB104
Obudowa dokładna: Rys.kond.smd0603
Magazyn zewnętrzny:
6449906 szt.
| ilość szt. | 72000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0097 |
| Pojemność: | 100nF |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Dielektryk: | X7R |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Tolerancja [%]: | 10% |
| Obudowa: | 1608 mm |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0603 cal |
| Typ kondensatora: | Ceramiczny |
Opis szczegółowy
Rodzaj kondensatora: monolityczny
Pojemność: 100nF
Napięcie pracy: 50V
Tolerancja: ±10%
Montaż: SMD
Obudowa: 0603