VL-3032/HF5N Panasonic Akumulator
Symbol Micros:
AK VL-3032/HF5N
Obudowa: Rys.VL-3032/HF5N
Akumulator litowy; napięcie: 3V; pojemność: 100mAh; do druku (poziomy); 2 piny; wymiary: 30x3.9mm temperatura pracy: -20÷60°C; rozmiar ogniwa: VL3032
Parametry
| Pojemność: | 100mAh |
| Rozmiar ogniwa: | VL3032 |
| Wymiary korpusu: | 30x3.9mm |
| Mocowanie: | Poziome |
| Producent: | PANASONIC |
| Wyprowadzenia: | Do druku |
| Napięcie pracy: | 3V |
| Pojemność: | 100mAh |
| Rozmiar ogniwa: | VL3032 |
| Wymiary korpusu: | 30x3.9mm |
| Mocowanie: | Poziome |
| Producent: | PANASONIC |
| Wyprowadzenia: | Do druku |
| Napięcie pracy: | 3V |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 60°C |
| Typ akumulatora: | Litowy |