0034.6602 Schurter Bezpiecznik
Symbol Micros:
B 0034.6602
Obudowa: Rys.bezp-kb SCH
Bezpiecznik: kubkowy; zwłoczny; prąd: 50mA; napięcie: 250VAC; r=5,08mm; okrągły; czarny
Parametry
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 0,05A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 0034.6602 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.bezp-kb SCH
karta katalogowa
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,9800 | 3,4900 | 2,9600 | 2,7100 | 2,6200 |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 0034.6602
Obudowa dokładna: Rys.bezp-kb SCH
Magazyn zewnętrzny:
8600 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,6200 |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 0034.6602
Obudowa dokładna: Rys.bezp-kb SCH
Magazyn zewnętrzny:
2163 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9235 |
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 0,05A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |