0034.6920 Schurter Bezpiecznik
Symbol Micros:
B 0034.6920 SCH
Obudowa: Rys.bezp-kb SCH
Bezpiecznik: kubkowy; zwłoczny; prąd: 3,15A; napięcie: 250VAC; r=5.08mm; okrągły; czarny
Parametry
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 3,15A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 0034.6920
Obudowa dokładna: Rys.bezp-kb SCH
Magazyn zewnętrzny:
200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6701 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-10
Ilość szt.: 100
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 3,15A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |