0154.500DRT Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros: B 0154.500DRT
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.0154
Bezpiecznik: zwłoczny; ceramiczny; SMD; 2410; prąd: 500mA; napięcie: 125VAC; 125VDC; z podstawką; wymiary: 9,9x3,8x5mm; zamiennik: 0680-0500-12
Parametry
Producent: Littelfuse
Typ bezpiecznika: Ceramiczny
Charakterystyka bezpiecznika: Zwłoczny
Prąd znamionowy: 0,50A
Napięcie znamionowe: 125VAC; 125VDC
Montaż: SMD
Obudowa: 2410
Producent: LITTELFUSE Symbol producenta: 0154.500DRT Obudowa dokładna: Rys.0154
Magazyn zewnętrzny:
1500 szt.
ilość szt. 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
1500 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1500
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Littelfuse
Typ bezpiecznika: Ceramiczny
Prąd znamionowy: 0,50A