015401.5DRT Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
B 015401.5DRT
Obudowa: Rys.0154
Bezpiecznik: zwłoczny; ceramiczny; SMD; 2410; prąd: 1.5A; napięcie: 125VAC; 125VDC; z podstawką; wymiary: 9,9x3,8x5mm
Parametry
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie znamionowe: | 125VAC; 125VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2410 |
| Producent: | Littelfuse |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |