015401.6DR Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros: B 015401.6DR
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.0154
Bezpiecznik: superszybki; ceramiczny; SMD; 2410; prąd: 1,6A; napięcie: 125VAC; 125VDC; z podstawką; wymiary: 9,9x3,8x5mm
Parametry
Producent: Littelfuse
Typ bezpiecznika: Ceramiczny
Charakterystyka bezpiecznika: Superszybki
Prąd znamionowy: 1,60A
Napięcie znamionowe: 125VAC; 125VDC
Montaż: SMD
Obudowa: 2410
Producent: LITTELFUSE Symbol producenta: 015401.6DR Obudowa dokładna: Rys.0154
Magazyn zewnętrzny:
1275 szt.
ilość szt. 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
25
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Producent: Littelfuse
Typ bezpiecznika: Ceramiczny
Prąd znamionowy: 1,60A