3413.0330.22 Schurter Bezpiecznik
Symbol Micros:
B 3413.0330.22
Obudowa: Rys.3413.0330.22
Bezpiecznik: zwłoczny; szklany; topikowy; SMD; 1206; prąd: 15A; napięcie: 63VDC; 32VAC; temperatura pracy: -55°C ~90°C
Parametry
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 15A |
| Napięcie znamionowe: | 32VAC; 63VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 3413.0330.22 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.3413.0330.22
karta katalogowa
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,6600 | 2,3200 | 1,8300 | 1,6600 | 1,5900 |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 3413.0330.22
Obudowa dokładna: Rys.3413.0330.22
Magazyn zewnętrzny:
7000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5900 |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 3413.0330.22
Obudowa dokładna: Rys.3413.0330.22
Magazyn zewnętrzny:
1600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5900 |
Producent: Schurter
Symbol producenta: 3413.0330.22
Obudowa dokładna: Rys.3413.0330.22
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5900 |
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Szklany |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 15A |
| Napięcie znamionowe: | 32VAC; 63VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 90°C |