3568 Keystone Gniazdo
Symbol Micros:
B KEYS3568
Obudowa: Rys.KEYS3568
Gniazdo; 2.8x0.8mm; 30A; 500V; r=9,9mm; PCB; czarne; dla serii mini ATM; 297; 997; wymiary: 16x6,73x7,37mm
Parametry
| Wymiary korpusu: | 16x6,73x7,37mm |
| Raster: | 9,9mm |
| Rozmiar bezpiecznika: | 2.8x0.8mm |
| Prąd: | 30A |
| Napięcie pracy: | 500V |
| Producent: | Keystone |
| Kolor: | Czarny |
Producent: KEYSTONE
Symbol producenta: 3568 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.KEYS3568
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,2400 | 3,6700 | 3,1200 | 2,8500 | 2,7600 |
Producent: KEYSTONE
Symbol producenta: P/N3568
Obudowa dokładna: Rys.KEYS3568
Magazyn zewnętrzny:
15100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7600 |
| Wymiary korpusu: | 16x6,73x7,37mm |
| Raster: | 9,9mm |
| Rozmiar bezpiecznika: | 2.8x0.8mm |
| Prąd: | 30A |
| Napięcie pracy: | 500V |
| Producent: | Keystone |
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | PCB |
| Typ akcesoriów: | Gniazdo |