0679L1500-01 Belfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
B10CsA01.50-125 B
Obudowa: Rys.BEZPSMD2.6x6.1 B
Bezpiecznik: szybki; ceramiczny: SMD; 2410; prąd: 1.5A; napięcie: 125VAC; zamienniki: 0679L1500-01; 0679-1500-01; B10CsA01.50-125; 157000.1,5 temperatura pracy: -55°C ~125°C
Parametry
| Producent: | Belfuse |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie znamionowe: | 125VAC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2410 |
| Producent: | Belfuse |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie znamionowe: | 125VAC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2410 |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |