158000.1 Siba Bezpiecznik
Symbol Micros:
B10CzA01.00-125 S
Obudowa: Rys.BEZPSMD2.6x6.1
Bezpiecznik: zwłoczny; ceramiczny; SMD; 2410; prąd: 1A; napięcie: 125VAC; 125VDC; temperatura pracy: -55°C ~125°C; odpowiednik: B10CzA01.00-125; 0452001.MRL
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 1,0A |
| Napięcie zasilania: | 125VAC; 125VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2410 |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 158000.1GT
Obudowa dokładna: Rys.BEZPSMD2.6x6.1
Magazyn zewnętrzny:
14200 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1807 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-21
Ilość szt.: 450
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 1,0A |
| Napięcie zasilania: | 125VAC; 125VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 2410 |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |