SF-1206S150-2 Bourns Bezpiecznik
Symbol Micros:
B6SzA01.50 BRNS
Obudowa: Rys.BEZP.SMD1206 BRSN
Bezpiecznik: zwłoczny; SMD; 1206; prąd: 1.5A; napięcie: 63VDC; temperatura pracy: -20°C ~105°C
Parametry
| Producent: | Bourns |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie znamionowe: | 63VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 105°C |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SF-1206S150-2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.BEZP.SMD1206 BRSN
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8400 | 1,0100 | 0,7970 | 0,7380 | 0,7080 |
Producent: Bourns
Symbol producenta: SF-1206S150-2
Obudowa dokładna: Rys.BEZP.SMD1206 BRSN
Magazyn zewnętrzny:
35000 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9467 |
| Producent: | Bourns |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |
| Prąd znamionowy: | 1,50A |
| Napięcie znamionowe: | 63VDC |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Temperatura pracy (zakres): | -20°C ~ 105°C |