SMTU2450N-LF Renata Podstawka baterii
Symbol Micros: BAT SMTU2450N-LF
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.SMTU2450N
Podstawka baterii; CR24xx; biała; montaż: SMD; pozioma; ilość baterii: 1; średnica baterii: 24,5mm; długość: 36,7mm; szerokość: 16,1mm; wysokość: 7,5mm; odpowiednik: CH274-2450
Parametry
Długość: 36,7mm
Szerokość [mm]: 16,1mm
Wysokość [mm]: 7,5mm
Średnica: 24,5mm
Producent: Renata
Ilość baterii: 1
Montaż: SMD
Magazyn zewnętrzny:
750 szt.
ilość szt. 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
10
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Długość: 36,7mm
Szerokość [mm]: 16,1mm
Wysokość [mm]: 7,5mm
Średnica: 24,5mm