CR2025 Philips Bateria
Symbol Micros:
BATCR2025-phil B1
Obudowa: Rys.CR2025-philips B1
Bateria; litowa; CR2025; 3V; 150mAh, wymiary: 20x2,5mm; blister: 1 szt; odpowiedniki: CR2025; 5003LC; ECR2025; DL2025; KCR2025; KECR2025-1; SB-T14; BATCR2025-k; 6025 101 501
Parametry
| Pojemność: | 150mAh |
| Wymiary korpusu: | 20x2,5mm |
| Rozmiar ogniwa: | CR2025 |
| Producent: | Philips |
| Wyprowadzenia: | Nie dotyczy |
| Napięcie pracy: | 3V |
| Rodzaj opakowania: | Blister |
| Pojemność: | 150mAh |
| Wymiary korpusu: | 20x2,5mm |
| Rozmiar ogniwa: | CR2025 |
| Producent: | Philips |
| Wyprowadzenia: | Nie dotyczy |
| Napięcie pracy: | 3V |
| Rodzaj opakowania: | Blister |
| Typ baterii: | Litowa |
Opis szczegółowy
Typ produktu: Bateria litowa CR2025
Model: BATCR2025-phil B1
Nominalne napięcie: 3V
Pojemność: 150mAh
Wymiary: 20x2.5mm
Odpowiedniki: CR2025, 5003LC, ECR2025, DL2025, KCR2025, KECR2025-1, SB-T14
Opakowanie: blister/ 1 szt
Waga: 3.0g
