CR2032 Philips Bateria
Symbol Micros:
BATCR2032-phil B1
Obudowa: Rys.CR2032-philips B1
Bateria; litowa; CR2032; 3V; 210mAh; wymiary: 20x3,2mm; blister: 1 szt; odpowiedniki: CR2032; 5004LC; ECR2032; DL2032; KCR2032; KECR2032-1
Parametry
| Pojemność: | 210mAh |
| Wymiary korpusu: | 20x3,2mm |
| Rozmiar ogniwa: | CR2032 |
| Producent: | Philips |
| Wyprowadzenia: | Nie dotyczy |
| Napięcie pracy: | 3V |
| Rodzaj opakowania: | Blister |
| Pojemność: | 210mAh |
| Wymiary korpusu: | 20x3,2mm |
| Rozmiar ogniwa: | CR2032 |
| Producent: | Philips |
| Wyprowadzenia: | Nie dotyczy |
| Napięcie pracy: | 3V |
| Rodzaj opakowania: | Blister |
| Typ baterii: | Litowa |
Opis szczegółowy
Typ produktu: Bateria litowa CR2032
Model: BATCR2032-phil B1
Nominalne napięcie: 3V
Pojemność: 210mAh
Wymiary: 20x3,2mm
Odpowiedniki: CR2032, 5004LC, ECR2032, DL2032, KCR2032, KECR2032-1
Opakowanie: blister/ 1 szt
Waga: 3.0g
