7012540.2 Siba Bezpiecznik
Symbol Micros:
BcssA02.00 S-6x32
Obudowa: Rys.bezpceramss 6.3x32
Bezpiecznik: superszybki; ceramiczny; prąd: 2A; napięcie: 1000VAC; wymiary: 6,3x32mm
Parametry
| Producent: | Siba |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Superszybki |
| Prąd znamionowy: | 2,0A |
| Napięcie znamionowe: | 700VAC |
| Rozmiar bezpiecznika: | 6.3x32mm |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 7012540.2 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.bezpceramss 6.3x32
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,7200 | 6,1200 | 5,2100 | 4,6600 | 4,5400 |
Producent: SIBA
Symbol producenta: 7012540.2
Obudowa dokładna: Rys.bezpceramss 6.3x32
Magazyn zewnętrzny:
5200 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,5400 |
| Producent: | Siba |
| Typ bezpiecznika: | Ceramiczny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Superszybki |
| Prąd znamionowy: | 2,0A |
| Napięcie znamionowe: | 700VAC |
| Rozmiar bezpiecznika: | 6.3x32mm |