Bezpiecznik: kubkowy; szybki; 630mA
Symbol Micros:
Bks630
Obudowa: Rys.bezp-kb
Bezpiecznik: kubkowy; szybki; prąd: 630mA; napięcie: 250V; r=5.08mm; prostokątny; czarny
Parametry
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ bezpiecznika: | Kubkowy |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Prąd znamionowy: | 630mA |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Kształt: | Prostokątny |
Producent: HBE
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.bezp-kb
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0700 | 0,5880 | 0,3860 | 0,3330 | 0,3070 |
| Producent: | Nie dotyczy |
| Typ bezpiecznika: | Kubkowy |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Szybki |
| Prąd znamionowy: | 630mA |
| Napięcie znamionowe: | 250V |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarny |