38503500000 Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
Bkz350 LT
Obudowa: Rys.bezp-kblt
Bezpiecznik: kubkowy; zwłoczny; prąd: 350mA; napięcie: 125VAC; r=5.08mm; prostokątny; czerwony
Parametry
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 125VAC |
| Prąd znamionowy: | 0,35A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czerwony |
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 125VAC |
| Prąd znamionowy: | 0,35A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czerwony |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |