39211000440 Littelfuse Bezpiecznik
Symbol Micros:
BkzA04.00 LT
Obudowa: Rys.bezp-kblt
Bezpiecznik: kubkowy; zwłoczny; prąd: 4A; napięcie: 250VAC; r=5.08mm; prostokątny; czarny
Parametry
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 4,0A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarny |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: 39211000440
Obudowa dokładna: Rys.bezp-kblt
Magazyn zewnętrzny:
6998 szt.
| ilość szt. | 1400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,6511 |
| Producent: | Littelfuse |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 4,0A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kolor: | Czarny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |