0034.6925 Schurter Bezpiecznik
Symbol Micros:
BkzA10.00ob SCH
Obudowa: Rys.bezp-ob SCH
Bezpiecznik: kubkowy; zwłoczny; prąd: 10A; napięcie: 250VAC; r=5.08mm; okrągły; czarny
Parametry
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 10A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
| Producent: | SCHURTER |
| Typ bezpiecznika: | Topikowy |
| Napięcie znamionowe: | 250VAC |
| Prąd znamionowy: | 10A |
| Raster: | 5.08mm |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
| Charakterystyka bezpiecznika: | Zwłoczny |